1 GER - GERMANY
1-1 r HINZ Vanessa
1-2 g HILDEBRAND Franziska
1-3 y HAMMERSCHMIDT Maren
1-4 b DAHLMEIER Laura
2 FRA - FRANCE
2-1 r DORIN HABERT Marie
2-2 g AYMONIER Celia
2-3 y BRAISAZ Justine
2-4 b BESCOND Anais
3 UKR - UKRAINE
3-1 r SEMERENKO Vita
3-2 g DZHIMA Yuliia
3-3 y SEMERENKO Valj
3-4 b PIDHRUSHNA Olena
4 NOR - NORWAY
4-1 r TANDREVOLD Ingrid Landmark
4-2 g FENNE Hilde
4-3 y SOLEMDAL Synnoeve
4-4 b OLSBU Marte
5 CZE - CZECH REPUBLIC
5-1 r PUSKARCIKOVA Eva
5-2 g JISLOVA Jessica
5-3 y DAVIDOVA Marketa
5-4 b VITKOVA Veronika
6 ITA - ITALY
6-1 r RUNGGALDIER Alexia
6-2 g WIERER Dorothea
6-3 y SANFILIPPO Federica
6-4 b VITTOZZI Lisa
7 SWE - SWEDEN
7-1 r PERSSON Linn
7-2 g OEBERG Hanna
7-3 y BRORSSON Mona
7-4 b MAGNUSSON Anna
8 BLR - BELARUS
8-1 r SKARDINO Nadezhda
8-2 g KRYUKO Iryna
8-3 y PISAREVA Nadzeya
8-4 b DOMRACHEVA Darya
9 RUS - RUSSIA
9-1 r SLIVKO Victoria
9-2 g AKIMOVA Tatiana
9-3 y STARYKH Irina
9-4 b YURLOVA-PERCHT Ekaterina
10 POL - POLAND
10-1 r GWIZDON Magdalena
10-2 g HOJNISZ Monika
10-3 y NOWAKOWSKA Weronika
10-4 b GUZIK Krystyna
11 SUI - SWITZERLAND
11-1 r GASPARIN Elisa
11-2 g GASPARIN Selina
11-3 y HAECKI Lena
11-4 b CADURISCH Irene
12 KAZ - KAZAKHSTAN
12-1 r RAIKOVA Alina
12-2 g VISHNEVSKAYA Galina
12-3 y KLIMINA Darya
12-4 b POLTORANINA Olga
13 CAN - CANADA
13-1 r LUNDER Emma
13-2 g CRAWFORD Rosanna
13-3 y BANKES Megan
13-4 b RANSOM Julia
14 SVK - SLOVAKIA
14-1 r FIALKOVA Paulina
14-2 g FIALKOVA Ivona
14-3 y POLIAKOVA Terezia
14-4 b KUZMINA Anastasiya
15 AUT - AUSTRIA
15-1 r ZDOUC Dunja
15-2 g INNERHOFER Katharina
15-3 y RIEDER Christina
15-4 b HOFFMANN Susanne
16 JPN - JAPAN
16-1 r TACHIZAKI Fuyuko
16-2 g FURUYA Sari
16-3 y TANAKA Yurie
16-4 b MITSUHASHI Rina
17 FIN - FINLAND
17-1 r TOIVANEN Laura
17-2 g LAUKKANEN Mari
17-3 y LEHTONEN Venla
17-4 b MAKARAINEN Kaisa
18 BUL - BULGARIA
18-1 r YORDANOVA Emiliya
18-2 g STOYANOVA Desislava
18-3 y POPOVA Stefani
18-4 b KADEVA Daniela
19 KOR - KOREA
19-1 r FROLINA Anna
19-2 g AVVAKUMOVA Ekaterina
19-3 y MUN Jihee
19-4 b PARK Jiae
20 LTU - LITHUANIA
20-1 r KOCERGINA Natalja
20-2 g RASIMOVICIUTE Diana
20-3 y PAULAUSKAITE Natalija
20-4 b LESCINSKAITE Gabriele
21 EST - ESTONIA
21-1 r LEHTLA Kadri
21-2 g TALIHAERM Johanna
21-3 y TOMINGAS Tuuli
21-4 b OJA Regina