Перейти к содержимому


Фотография

Сборная Украины


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 452

#41 ISD

ISD

    Третьеразрядник

  • Пользователи
  • PipPip
  • 204 сообщений

Отправлено 29 December 2009 - 17:23

azure Забей на эту тему , и переходи на этот саит : http://www.biathlon.com.ua/ . Здесь болеют за все страны в независимости от их отношений между собой .
  • 1

#42 azure

azure

    "t"

  • Пользователи
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 12916 сообщений

Отправлено 29 December 2009 - 18:10

azure Забей на эту тему , и переходи на этот саит : http://www.biathlon.com.ua/ . Здесь болеют за все страны в независимости от их отношений между собой .

Вас забыла спросить-где мне находиться. :blink: Зовите всех сюда-здесь веселее :lol:
  • 1

#43 polo83

polo83

    МСМК

  • Люди Ы
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4472 сообщений

Отправлено 29 December 2009 - 19:28

Вас забыла спросить-где мне находиться. :D Зовите всех сюда-здесь веселее :o

Точно, Света! :o За братьев-славян мы и здесь поболеем!
  • 1

#44 carpenter

carpenter

    Σκορπιός

  • Модераторы
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 25326 сообщений

Отправлено 06 January 2010 - 00:01

Новорічно - різдвяний блог Андрія Дериземлі

Усім привіт. З Новим роком всіх і з Різдвом! Хочу привітати вболівальників усіх країн та збірних, а особливо, звичайно, наших. Ви собі навіть не уявляєте, наскільки Ви важлива частина біатлону! Хай новий рік всім принесе яскраві емоції – і, бажано, позитивні.

Різдвяна гонка
Тепер розповідаю свої новини. Ми з Оксаною були другими на Різдвяній гонці – це ви, мабуть, знаєте. Загалом я задоволений. Два роки поспіль бути на подіумі у Гельзенкірхені – це далеко не кожному вдається, навіть з німців і норвежців.

Але треба сказати, що і мені, і Оксані було дуже важко стріляти – навіть складно сказати чому. Відчуття на стрільбищі були зовсім не ті, що зазвичай, при хорошому функціональному стані. Дивно, тим більше, що траса була значно кращою, ніж рік тому – "настріляний" сніг жорсткіший, краще закатаний. В середині гонки вона трохи розтала, але потім підморозило, і все було прекрасно. Мабуть, могли б і виграти. Але, як ви бачили – хто дивився трансляцію – могли також і все програти. Так що не будемо нарікати на долю…

Принаймні, моїм дівчатам сподобалося. Наташа і Таня були на трибуні з прапором України і з такими смішними гумовими надувними "стукалками". Підтвердження – на фото у галереї, яку виставляю окремо від тексту.
Изображение

Новий Рік – по-сімейному

Ну от, відбігли ми Різдвяну гонку – і поїхали на збір в Обертіллах. Треба сказати, що з перельотом нам пощастило – обійшлося без затримок. А от Миколі Зоцу та Володимиру Бринзаку, які поверталися з Гельзенкірхена додому – не дуже. Микола Миколайович, наприклад, приїхав у Чернігів із запізненням на 12 годин. Спочатку літак затримали, а потім на чернігівській трасі замело, з усіма аварійними транспортними наслідками.

Там же, в Обертіллаху, у вотчині Уле-Айнара Бйорндалена, де йому належить весь біатлонний комплекс, зустріли Новий рік. Ми зі Славіком Деркачем сходили до австрійського лісу, наламали австрійських ялинкових гілочок, і прикрасили ялинку. А дівчата – Оксана і моя Наталя – скупилися в австрійському супермаркеті і наготували із австрійських продуктів справжню українську святкову вечерю. З олів’є, купою інших салатиків, млинцями, голубцями. А Сергій Седнєв вразив кулінарним талантом і запік цілу курку – з горіхами та яблуками. Рецепт у мене не питайте – я тільки знаю, що було смачно. За рецептом – до Седнева.
Єдиним продуктом з України у нас була гречка – в Європі її немає, а я цей продукт дуже люблю, ну і для нас це дуже корисна штука. Тому вожу із собою.

Посиділи дуже класно – не в тому сенсі, що Обертіллах гудів, зовсім ні. А в тому сенсі, що дуже добре, по-сімейному посиділи. Тетяні Андріївні Дід Мороз приніс подарунок – набір для рукоділля з бісером, нитками і всяким іншим причандаллям, саме такий, як вона хотіла. Мені нічого не приніс, але для мене присутність сімейства стала найкращим подарунком.

Новий рік зустрічали двічі – спочатку за київським часом, потім за середньоєвропейським. Двічі виходили запускати салюти, випили шампанського, але – суворо дотримуючись спортивного режиму. І взагалі, 31 числа у нас ще було повноцінне тренування.

Свята закінчуються

Ну а тепер я готуюся до Обергофа. 6 січня переїжджаємо у Німеччину. Дівчата мої весь час зі мною, Тетяна Андріївна дуже вправно катається на лижах. Можна навіть сказати, що має агресивний стиль катання – один раз примудрилася вирвати кріплення з лижі.

І ще один випадок – приїжджають дівчата на стрільбище, де я тренуюся, кажуть: "Тату, Таня з такого спуску з’їхала!...". Я, каюся, не повірив у власну дитину. Ми поїхали туди всі разом – і Тетяна Андріївна довела мені, що вона, справді, перспективна лижниця. Щоправда, перспектива це віддалена і дуже туманна, але побачимо, як життя складеться…

11 січня цей, можливо, найприємніший для мене Новий рік за останні роки закінчиться. В Обергофі Наташа із Танею подивляться біатлон просто на трасі чи на трибунах. А звідти ми переїжджаємо в Італію, в Антхольц – на висотний збір (етап у Рупольдингу, як ви, думаю, знаєте, основна збірна пропускає). В Італію переїдемо на "бусах", а там Наташа із Танею сядуть на літак і повернуться в Україну. І там вже дивитимуться біатлон по телевізору.

Чого бажаю і всім вболівальникам – дивіться біатлон і вболівайте.

#45 azure

azure

    "t"

  • Пользователи
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 12916 сообщений

Отправлено 06 January 2010 - 12:13

Олег,Это шо за дискриминация русского языка?Где перевод? :rolleyes:
Лучше напечатай что-нибудь из блога Ван ЧунЛи на китайском языке :rolleyes:

Сообщение отредактировал azure: 06 January 2010 - 12:13

  • 1

#46 ISD

ISD

    Третьеразрядник

  • Пользователи
  • PipPip
  • 204 сообщений

Отправлено 06 January 2010 - 13:12

Вот ссылка на оригинальный блог http://turnir.com.ua...ndrij_derizemli . Как видите Андрей его ведет на украинском языке . А еще говорят , что украинский и русский - похожие языки , как они могут быть похожими если человек живущий в России и соответственно незнающий украинского не может понять про что пишет Андрей ?
  • 1

#47 ISD

ISD

    Третьеразрядник

  • Пользователи
  • PipPip
  • 204 сообщений

Отправлено 06 January 2010 - 13:18

Изображение
Андрей с женой вместе с Зуманном и Ландертингером .
Изображение
Дочка Андрея .

Остальные фото тут :
http://turnir.com.ua.../...1&picture=1
  • 1

#48 azure

azure

    "t"

  • Пользователи
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 12916 сообщений

Отправлено 06 January 2010 - 13:24

Вот ссылка на оригинальный блог http://turnir.com.ua...ndrij_derizemli . Как видите Андрей его ведет на украинском языке . А еще говорят , что украинский и русский - похожие языки , как они могут быть похожими если человек живущий в России и соответственно незнающий украинского не может понять про что пишет Андрей ?


Ну лично я всё поняла,просто сайт русский и если тут в темах Украинской сборной начнут писать по украински,немецкой сборной-по-немецки,а китайской-...ну вы поняли.


Кто-нибудь знает состав сегодняшней эстафетной сборной Украины?
  • 1

#49 ISD

ISD

    Третьеразрядник

  • Пользователи
  • PipPip
  • 204 сообщений

Отправлено 06 January 2010 - 13:49

Кто-нибудь знает состав сегодняшней эстафетной сборной Украины?

Эстафета. Женщины.
8-1. Елена Пидгрушная
8-2. Валя Семеренко
8-3. Оксана Хвостенко
8-4. Вита Семеренко
  • 1

#50 azure

azure

    "t"

  • Пользователи
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 12916 сообщений

Отправлено 06 January 2010 - 22:49

ну Алёнка дала!Чуть Мартину с трассы не спихнула)))
А Вита получше Вали выступила)))Я смеялась,когда комментатор сказал:"Вале Семеренко 23 года,а её сестре-близняшке Вите тоже 23 "))))
  • 1

#51 ISD

ISD

    Третьеразрядник

  • Пользователи
  • PipPip
  • 204 сообщений

Отправлено 07 January 2010 - 15:55

Эстафета. Мужчины.
9-1. Сергей Седнев
9-2. Сергей Семенов
9-3. Вячеслав Деркач
9-4. Андрей Дериземля
  • 1

#52 ISD

ISD

    Третьеразрядник

  • Пользователи
  • PipPip
  • 204 сообщений

Отправлено 07 January 2010 - 15:56

Я смеялась,когда комментатор сказал:"Вале Семеренко 23 года,а её сестре-близняшке Вите тоже 23 "))))

Вита старше Вали на 15 минут !
  • 1

#53 azure

azure

    "t"

  • Пользователи
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 12916 сообщений

Отправлено 07 January 2010 - 16:02

Вита старше Вали на 15 минут !

Я думала,наоборот)))
  • 1

#54 azure

azure

    "t"

  • Пользователи
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 12916 сообщений

Отправлено 07 January 2010 - 18:09

Женская эстафета: 4. Украина (0+4) +1:29.9
Мужская эстафета: 8. Украина (0+13) +3:39.4
  • 1

#55 ISD

ISD

    Третьеразрядник

  • Пользователи
  • PipPip
  • 204 сообщений

Отправлено 07 January 2010 - 20:16

Женская эстафета: 4. Украина (0+4) +1:29.9
Мужская эстафета: 8. Украина (0+13) +3:39.4

Медали в Ванкувере им не светят!
  • 1

#56 azure

azure

    "t"

  • Пользователи
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 12916 сообщений

Отправлено 09 January 2010 - 20:47

Медали в Ванкувере им не светят!


А на прошлой Олимпиаде кому-нить из украинцев перепала олимпийская награда?Что-то не припомню...
  • 1

#57 azure

azure

    "t"

  • Пользователи
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 12916 сообщений

Отправлено 09 January 2010 - 20:49

Сегодня день рождения у Алёны Пидгрушной!Поздравляем!!!
Изображение
  • 1

#58 polo83

polo83

    МСМК

  • Люди Ы
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4472 сообщений

Отправлено 09 January 2010 - 21:03

С днем рождения, Алена!

ага, присоединяюсь!

Изображение
  • 0

#59 ISD

ISD

    Третьеразрядник

  • Пользователи
  • PipPip
  • 204 сообщений

Отправлено 10 January 2010 - 09:41

А на прошлой Олимпиаде кому-нить из украинцев перепала олимпийская награда?Что-то не припомню...

А как же Лилия Ефремова и ее бронза в спринте ?
  • 1

#60 ISD

ISD

    Третьеразрядник

  • Пользователи
  • PipPip
  • 204 сообщений

Отправлено 10 January 2010 - 09:47

Состав сборной Украины в Рупольдинге

Мужчины
Александр Батюк
Виталий Кильчицкий
Виталий Кожушко
Артем Прима
Олег Бережной
Александр Колос

Женщины
Нина Карасевич
Оксана Яковлева
Людмила Писаренко
Елена Пидгрушная
  • 1


Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых пользователей