1 GER - GERMANY
1-1 r HORCHLER Nadine
1-2 g HAMMERSCHMIDT Maren
1-3 y HERRMANN Denise
1-4 b HILDEBRAND Franziska
2 FRA - FRANCE
2-1 r CHEVALIER Anais
2-2 g BESCOND Anais
2-3 y BRAISAZ Justine
2-4 b AYMONIER Celia
3 UKR - UKRAINE
3-1 r VARVYNETS Iryna
3-2 g DZHIMA Yuliia
3-3 y SEMERENKO Valj
3-4 b MERKUSHYNA Anastasiya
4 ITA - ITALY
4-1 r VITTOZZI Lisa
4-2 g SANFILIPPO Federica
4-3 y RUNGGALDIER Alexia
4-4 b WIERER Dorothea
5 CZE - CZECH REPUBLIC
5-1 r JISLOVA Jessica
5-2 g PUSKARCIKOVA Eva
5-3 y CHARVATOVA Lucie
5-4 b KOUKALOVA Gabriela
6 NOR - NORWAY
6-1 r NICOLAISEN Kaia Woeien
6-2 g FENNE Hilde
6-3 y ECKHOFF Tiril
6-4 b OLSBU Marte
7 SWE - SWEDEN
7-1 r SLOOF Chardine
7-2 g BRORSSON Mona
7-3 y NILSSON Emma
7-4 b MAGNUSSON Anna
8 RUS - RUSSIA
8-1 r AKIMOVA Tatiana
8-2 g MIRONOVA Svetlana
8-3 y USLUGINA Irina
8-4 b STARYKH Irina
9 BLR - BELARUS
9-1 r SKARDINO Nadezhda
9-2 g KRYUKO Iryna
9-3 y YURKEVICH Darya
9-4 b DOMRACHEVA Darya
10 POL - POLAND
10-1 r GWIZDON Magdalena
10-2 g HOJNISZ Monika
10-3 y MITORAJ Kinga
10-4 b GUZIK Krystyna
-------------------------
11 SUI - SWITZERLAND
11-1 r GASPARIN Selina
11-2 g GASPARIN Elisa
11-3 y HAECKI Lena
11-4 b GASPARIN Aita
12 SVK - SLOVAKIA
12-1 r FIALKOVA Paulina
12-2 g FIALKOVA Ivona
12-3 y POLIAKOVA Terezia
12-4 b GEREKOVA Jana
13 KAZ - KAZAKHSTAN
13-1 r RAIKOVA Alina
13-2 g KISTANOVA Anna
13-3 y USANOVA Darya
13-4 b VISHNEVSKAYA Galina
14 CAN - CANADA
14-1 r CRAWFORD Rosanna
14-2 g RANSOM Julia
14-3 y TANDY Megan
14-4 b LUNDER Emma
15 AUT - AUSTRIA
15-1 r HAUSER Lisa Theresa
15-2 g HARTWEGER Fabienne
15-3 y RIEDER Christina
15-4 b HOFFMANN Susanne
16 JPN - JAPAN
16-1 r TACHIZAKI Fuyuko
16-2 g FURUYA Sari
16-3 y TANAKA Yurie
16-4 b MITSUHASHI Rina
17 BUL - BULGARIA
17-1 r YORDANOVA Emilia
17-2 g STOYANOVA Desislava
17-3 y KADEVA Daniela
17-4 b POPOVA Stefani
18 KOR - KOREA
18-1 r FROLINA Anna
18-2 g AVVAKUMOVA Ekaterina
18-3 y MUN Ji-Hee
18-4 b PARK Ji-Ae
19 USA - USA
19-1 r EGAN Clare
19-2 g DUNKLEE Susan
19-3 y REID Joanne
19-4 b PHANEUF Madeleine
20 LTU - LITHUANIA
20-1 r KOCERGINA Natalija
20-2 g RASIMOVICIUTE-BRICE Diana
20-3 y PAULAUSKAITE Natalija
20-4 b LESCINSKAITE Gabriele
21 EST - ESTONIA
21-1 r LEHTLA Kadri
21-2 g OJA Regina
21-3 y VIIGIPUU Kristel
21-4 b GAIM Grete